Тішуся я, що зі мною Спаситель – Как хорошо, что со мною Спаситель
1 куплет:
Тішуся я, що зі мною Спаситель,
Знаю, що Він міцно любить мене,
Словом Своїм Він навчає, як жити
І береже уночі і удень.
2 куплет:
Де б не ішов, нелегкий шлях життєвий,
Житиму я завжди лиш для Христа.
В серце своє не впущу страх свинцевий:
Вірю Христу, щастя в Нім повнота!
3 куплет:
Шлях мій тяжкий, я втомляюся часто
Серед незгод в океані життя.
В небі мене жде Країна прекрасна,
Там сліз нема, там забуду печаль.
__________
1. Добре мені, бо зі мною Спаситель, Вічний Творець, Він так любить мене! Він у житті вірний Друг і Втішитель, Вдень і вночі Він зі мною іде. 2. Де б не лягла ця життєва дорога - Житиму я для Ісуса Христа, І не страшна мені жодна тривога, Вірю Йому, в Нім життя повнота. 3. Шлях наш тяжкий, часом сили втрачаєм, В бурях життя ми йдемо до мети. Скоро прийде наш Спаситель за нами, Буде кінець нашим бідам земним.
Мінус
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.