Тішуся я, що зі мною Спаситель

Тішуся я, що зі мною Спаситель – Как хорошо, что со мною Спаситель

1 куплет:
Тішуся я, що зі мною Спаситель,
Знаю, що Він міцно любить мене,
Словом Своїм Він навчає, як жити
І береже уночі і удень.

2 куплет:
Де б не ішов, нелегкий шлях життєвий,
Житиму я завжди лиш для Христа.
В серце своє не впущу страх свинцевий:
Вірю Христу, щастя в Нім повнота!

3 куплет:
Шлях мій тяжкий, я втомляюся часто
Серед незгод в океані життя.
В небі мене жде Країна прекрасна,
Там сліз нема, там забуду печаль.
__________

1. Добре мені, бо зі мною Спаситель,
Вічний Творець, Він так любить мене!
Він у житті  вірний Друг і Втішитель, 
Вдень і вночі Він зі мною іде. 

2. Де б не лягла ця життєва дорога -
Житиму я для Ісуса Христа,
І не страшна мені жодна тривога,
Вірю Йому, в Нім життя  повнота.

3. Шлях наш тяжкий, часом сили втрачаєм,
В бурях життя ми йдемо до мети.
Скоро прийде наш Спаситель за нами,
Буде кінець нашим бідам земним. 
Мінус

Залишити відповідь