Я б не хотів, о Боже мій

1. Я б не хотів, о Боже мій,
Щоб Ти прийшов уже в цей час,
Народ ще не готовий Твій,
Не всім відкриті небеса.

Ти забарися, ще не йди,
Бо на весільний Твій бенкет
Ще заклик скрізь не пронесли,
Не запросили всіх гостей.

Приспів:
Але чекати важко так,
Мій дух в полоні суєти,
А серце сповнене зітхань:
Прийди, Ісусе, о прийди!

2. Я б не хотів, о Боже мій,
Щоб Ти прийшов уже в цей час,
Ще берег мій ген вдалині,
І ще не всього я досяг.

Та скинути б я так хотів
Земну хатину цю свою,
Летіти вгору від землі
В Твою країну неземну.

3. Я б не хотів, о Боже мій,
Щоб Ти прийшов уже в цей час,
Я не звершив ще труд земний,
До Тебе ближніх не призвав.
Святим єлеєм ще Твоїм
Не всі розмʼякшені серця.
І ще не всі сини землі
Тебе шанують, як Отця.

Залишити відповідь