Від загибелі спасла

Від загибелі спасла – От погибели спасла

Від загибелі спасла
Мене милість Господа,
В ямі відчаю знайшла
Мене милість Господа.
Те, що я іще живу,
Що я Господу служу,
Це є милість Господа,
Це є милість Господа.

Що гріхи мої Він змив,
Це є милість Господа,
Святим Духом наділив,
Це є милість Господа.
Те, що віра дана нам
І веде нас в Ханаан,
Це є милість Господа,
Це є милість Господа.

Знову дякую Тобі
Я за миліть Господа
І бажаю я завжди
Величати Господа.
Цю безодню доброти,
Святу силу чистоти,
Вічну милість Господа,
Вічну милість Господа.

Але раптом все пройде,
Навіть милість Господа,
Від землі Бог забере
Свою милість Господа
В небі сяятиме тим,
Хто є чистим і святим
Вічна милість Господа
Вічна милість Господа.
_________________

1. Від загибелі спасла Твоя милість, Господи,
В прірві відчаю знайшла Твоя милість, Господи.
Те, що досі я живу, Тобі з радістю служу –
Це все милість, Господи, Твоя милість, Господи!

2. Гріх обмила мій сповна тільки милість Господа,
Дух Святий вогнем злила тільки милість Господа.
Те, що віру маю я, і веде мене вона – 
Це все милість Господа, тільки милість Господа.

3. Серце вдячністю горить за всю милість Господа,
Пісня на устах бринить за всю милість Господа.
За бездонну доброту,  за небесну чистоту,
За всю милість Господа, дивну милість Господа.

4. Все мине тут в одну мить, навіть милість Господа,
Забереться від землі ласка й милість Господа.
Там, де місце для святих, буде сяяти для них
Вічно милість Господа, дивна милість Господа!

Одна відповідь до “Від загибелі спасла”

  1. Аватар Андрій Бучко
    Андрій Бучко

    Польський варіант 2103 Від загибелі спасла
    Tłumaczenie z języka rosyjskiego Stefania Kowalczuk 3.05.2026

    1. Pewność mam – zbawiła mnie wielka łaska Boża,
    I że dziś raduję się to jest łaska Boża,
    [: To że żyje nadal tu i że służę ciągle Mu,
    To jest łaska Boża, to jest łaska Boża:]

    2.Że Bóg grzechy moje zmył, to jest łaska Boża,
    I Swe Słowo w duszę wrył, to jest łaska Boża,
    [: I że wiarę dał mi Pan i w Nim wszystko teraz mam,
    To jest łaska Boża, to jest łaska Boża:]

    3.Znów i znów ja chwalić chcę wielką łaskę Bożą,
    I dziękuje serce me za tę łaskę Bożą,
    [: Ten miłości święty zdrój, co dziś gładzi grzechów rój,
    To jest łaska Boża, to jest łaska Boża:]

    4.Lecz przeminie wszystko tu, nawet łaska Boża,
    Bóg zabierze z ziemi tej Swoją łaskę Bożą,
    [: Więc zastanów się już dziś, bo przeminiesz ty jak liść,
    Nad tą łaską Bożą, nad tą łaską Bożą:]

    5.Pewność mam – zbawiła mnie wielka łaska Boża,
    I że dziś raduję się to jest łaska Boża,
    [: To że żyje nadal tu i że służę ciągle Mu,
    To jest łaska Boża, to jest łaska Boża:]

Залишити відповідь